Sezóna 2016/2017

World Championship Majorettes Sport (Mistrovství Světa) Praha - 23. - 26. 8. 2017

  • Mistryně Světa - Kristýna Klepáčová sólo 2BAT kadetky
  • Mistryně Světa - Kristýna Klepáčová a Eva Oberherrová duo BAT kadetky
  • 4.místo - miniformace 2BAT seniorky
  • 5.místo - Eva Oberherrová sólo BAT kadet
  • 5.místo - Kateřina Konetzná sólo 2BAT kadet
  • 9.místo - Kristýna Klepáčová sólo BAT kadet

European Championship (Mistrovství Evropy) Chorvatsko - 15-18.6.2017

  • Mistryně Evropy - Kristýnka Klepáčová sólo 2BAT kadetky
  • Mistryně Evropy - Kiki Klepáčová a Evča Oberherrová duo BAT kadetky
  • II.Vícemistryně Evropy - Kiki Klepáčová sólo BAT kadetky 
  • 7. Místo - Evča Oberherrová sólo BAT kadet
  • 9.Místo - Peťa Přívarová sólo 2BAT senior
  • 9.Místo - Sedmice Kadetky BAT

III. Silesia Grand Prix Hlučín - 4.6.2017

  • 1.Místo - Adélka a Domča littlekadetky
  • 1.Místo - Defilé Kadetky
  • 1.Místo - Peťka Přívarová 2BAT senior
  • 1.Místo - 2BAT Mini Seniorky + POSTUP NA WCH
  • 2.Místo - Defilé Juniorky
  • 2.Místo - Sestava Kadetky
  • 2.Místo - Kadetky Miniformace
  • 3.Místo - Sestava Juniorky
  • 3.Místo - Kája a Lucka kadetky
  • 3.Místo - Eliška Rosová kadetky
  • 4.Místo - Niki Tabášková kadetky
  • 7.Místo - Terka a Verča seniorky
  • 7.Místo - Agi Frainová pom juniorky
  • 8.Místo - Kiki Beranová kadetky
  • 10.Místo - Zuzka Hájková kadetky
  • 10.Místo - Nelča Kacálková seniorky
  • 11.Místo - Verča Kyšková kadetky
  • 12.Místo - Aďa Tabášková juniorky
  • 15.Místo - Šarlot Bogdalíková kadetky

Finále MČR "A" Karviná - 27-28.5.2017

  • Mistryně ČR - Adélka Ničmanová sólo littlekadet
  • Mistryně ČR - Adélka Ničmanová + Dominička Frischerová duo/trio littlekadet
  • Mistryně ČR - Kristýnka Klepáčová sólo 2BAT kadet + POSTUP NA WCH
  • Mistryně ČR - Kristýnka Klepáčová + Evička Oberherrová duo kadet + POSTUP NA WCH
  • II. Vícemistryně ČR - Kristýnka Klepáčová sólo kadet + POSTUP NA WH
  • I. Vícemistryně ČR - Littlekadetky sestava (Alvin a Chipmunkové)
  • 4. Místo - Sedmice littlekadetky (Adélka, Dominička, Sophinka, Nelinka, Viki, Anetka)
  • 5. Místo - Kadetky Defilé + POSTUP NA MS
  • 6. Místo - Peťka Přívarová + Natka Lysáková duo 2BAT senior + POSTUP NA WCH 
  • 8. Místo - Peťka Přívarová sólo 2BAT senior + POSTUP NA WCH
  • 9. Místo - Evička Oberherrová sólo kadet + POSTUP NA WCH
  • 9. Místo - Juniorky Defilé + postup na ECH
  • 10. Místo - Kačka Konetzná sólo 2BAT senior + POSTUP NA WCH
  • 11. Místo - Sedmice kadetky + postup na ECH
  • 12. Místo - Juniorky Sestava (3 Mušketýři) + postup na ECH
  • 14. Místo - Sedmice Seniorky 
  • 17. Místo - Kadetky Sestava (Elvis Presley)
  • 18. Místo - Eliška Rosová sólo kadet
  • 33. Místo - Kačka Konetzná sólo senior

Finále MČR "B" Opava - 30.4. a 1.5.2017

  • 2. Místo - Sestava Kadetky + postup do "A" 
  • 3. Místo - Sestava Juniorky + postup do "A" 
  • 6. Místo - Sedmice Kadetky + postup do "A"
  • 6. Místo - Sedmice Seniorky + postup do "A"
  • 7. Místo - Eliška Rosová kadetky + postup do "A"
  • 9. Místo - Klárka Malchárková POM kadetky + postup do "A"
  • 10. Místo - Kača Konetzná seniorky + postup do "A"
  • 10. Místo - Sedmice Juniorky 
  • 11. Místo - Kája Pšeníčková a Lucinka Foretníková kadetky
  • 11. Místo - Terka Matějová a Verča Macháčová seniorky
  • 12. Místo - Agi Frainová POM juniorky + postup do "A"
  • 12. Místo - Niki Tabášková kadetky
  • 18. Místo - Aďa Tabášková juniorky
  • 19. Místo - Nelča Kacálková seniorky
  • 22. Místo - Zuzka Hájková kadetky
  • 23. Místo - Kiki Beranová kadetky
  • 28. Místo - O toto místo se nám dělily naše dvě sólistky a to Verča Kyšková a Darinka Urbaniecová kadetky
  • 28. Místo - Peťka Klimešová juniorky
  • 37. Místo - Šarlot Bogdalíková kadetky

Nepostupová soutěž Karvinský pohár - 22.4.2017

  • 1. Místo - Sestava Kadetky
  • 1. Místo - Sestava Juniorky
  • 1. Místo - Sedmice Kadetky
  • 1. Místo - Sedmice Seniorky
  • 1. Místo - Kiki Klepáčová kadetky 2BAT
  • 1. Místo - Evča Oberherrová kadetky A
  • 1. Místo - Aďa + Domča littlekadetky
  • 1. Místo - Kiki + Evča kadetky A
  • 2. Místo - Sedmice Littlekadetky
  • 2. Místo - Defilé Kadetky
  • 2. Místo - Defilé Juniorky
  • 2. Místo - Adélka Ničmanová littlekadet
  • 2. Místo - Kiki Klepáčová kadetky A
  • 2. Místo - Niki Tabášková kadetky B
  • 2. Místo - Peťa Přívarová senior 2BAT
  • 2. Místo - Peťa + Naty senior 2BAT 
  • 3. Místo - Sestava Littlekadetky
  • 3-4. Místo - Verča Kyšková kadetky
  • 4. Místo - Kača Konetzná 2BAT
  • 4. Místo - Sedmice Juniorky
  • 4. Místo - Lucinka + Kája kadetky duo
  • 4. Místo - Terka + Verča seniorky duo
  • 5. Místo - Aďa Tabášková juniorky
  • 6. Místo - Natálka + Kristýnka kadetky duo
  • 7. Místo - Nelča Kacálková seniorky
  • 8. Místo - Agi Frainová pom solo juniorky
  • 9. Místo - Sedmice Kadetky
  • 9. Místo - Lucka Gulová seniorky
  • 10. Místo - Peťka Klimešová juniorky

Kvalifikace MČR "B" a  "A" Hradec - 1.4.2017

Výkonnostní třída "A":

  • 1. Místo - Kiki Klepáčová sólo 2BAT kadet
  • 1. Místo - Kača Konetzná sólo 2BAT
  • 1. Místo - Peťa Přívarová, Naty Lysáková duo 2BAT
  • 2. Místo - Evička Oberherrová sólo BAT kadetky

Výkonnostní třída "B":

  • 1. Místo - littlekadetky sestava 
  • 1. Místo - kadetky sestava
  • 1. Místo - littlekadetky sedmice
  • 1. Místo - seniorky sedmice
  • 1. Místo - Sophinka Heráková sólo littlekadet
  • 1. Místo - Adélka Ničmanová a Dominička Frischerová littlekadet BAT duo
  • 2. Místo - juniorky sestava
  • 2. Místo - Klárka Malchárková sólo POM
  • 3. Místo - juniorky sedmice 
  • 3. Místo - Agi Frainová sólo POM junior
  • 3. Místo - Kája Pšeníčková, Lucinka Foretníková duo BAT kadetky
  • 5. Místo - Niki Tabášková sólo BAT kadetky
  • 6. Místo - Aďa Tabášková sólo BAT junior
  • 6. Místo - Lucka Gulová sólo BAT senior
  • 7. Místo - Kiki Beranová sólo BAT kadetky

Kvalifikace MČR "B" a "A" Bystřice - 26.3.2017

Výkonnostní třída "A":

  • 1. Místo - Kiki Klepáčová sólo BAT kadet
  • 1. Místo - Peťa Přívarová sólo 2BAT senior
  • 1. Místo - Kiki Klepáčová, Evička Oberherrová duo BAT kadet
  • 2. Místo - Defilé Kadet
  • 4. Místo - Defilé Junior

Výkonnostní třída "B":

  • 2. Místo - Adélka Ničmanová sólo BAT littlekadet
  • 2. Místo - Eliška Rosová sólo BAT kadet
  • 2. Místo - Miniformace Kadet (Kiki, Evča, Eliška, Niki, Terka, Darinka, Verča)
  • 3. Místo - Terka Matějová, Verča Macháčová duo BAT senior 
  • 5. Místo - Darinka Urbaniecová sólo BAT kadet
  • 5. Místo - Nelča Kacálková sólo BAT senior
  • 6. Místo - Zuzka Hájková sólo BAT kadet
  • 7. Místo - Verča Kyšková sólo BAT kadet
  • 8. Místo - Peťka Klimešová sólo BAT junior
  • 14. Místo - Šarlotka Bogdalíková sólo BAT kadet

Nepostupová soutěž Tornádo ´Ostrava - 25.3.2017

  • Sestava littlekadetky - 5. místo
  • Sestava kadetky - 4. místo
  • Sestava juniorky - 4. místo
  • Kadetkovské duo Lucka Foretníková + Kája Pšeníčková - 2. místo

Nepostupová soutěž Opavská Rů.že - Opava 12.3.2017

  • Sedmice Juniorky - 2. místo
  • Sestava Littlekadetky - 3. místo
  • Sestava Kadetky - 3. místo
  • Sestava Juniorky -3. místo

Nepostupová soutěž Excelent Cup - Dolní Benešov 11.3.2017

1. MÍSTO - Darinka Urbaniecová sólo BAT kadetky
1. MÍSTO - Evča Oberherrová sólo BAT kadetky "A"
1. MÍSTO - Kiki Klepáčová sólo 2BAT kadetky
1. MÍSTO - Kiki Klepáčová + Evička Oberherrová duo BAT kadetky "A"
1.MÍSTO - Sedmice BAT kadetky I. (Kiki, Evička, Terezka, Niki, Darinka, Verča, Eliška)
1. MÍSTO - Sestava BAT junior
1. MÍSTO - Peťa Přívarová + Naty Lysáková duo 2BAT senior
1.MÍSTO - Adélka Ničmanová
1. MÍSTO - Sedmice BAT Littlekadetky (Aďa, Domča, Sophi, Viki, Anetka, Nelča)
1. MÍSTO - Sestava BAT littlekadetky
2. MÍSTO - Niki Tabášková sólo BAT kadetky
2. MÍSTO - Adélka Ničmanová + Dominička Frishcerová duo BAT littlekadet
2. MÍSTO - Eliška Rosová sólo BAT kadetky
2. MÍSTO - Verča Kyšková sólo BAT kadetky
2. MÍSTO - Sophinka Heráková sólo BAT littlekadet
2. MÍSTO - Kiki Klepáčová sólo BAT kadetky "A"
2. MÍSTO - Peťa Přívarová sólo 2BAT senior
2. MÍSTO - Verča Kyšková sólo BAT kadetky
2. MÍSTO - Eliška Rosová sólo BAT kadetky.
2. MÍSTO - Sestava BAT kadetky
2. MÍSTO - Sedmice BAT junior
2. MÍSTO - Sedmice BAT senior
2. MÍSTO - Kača Konetzná sólo BAT senior
2. MÍSTO - Terka Matějová + Verča Machášová duo BAT senior
3. MÍSTO - Kača Konetzná sólo 2BAT senior
3. MÍSTO - Agi Frainová sólo POM junior
3. MÍSTO - Kája Pšeníčková + Lucka Foretníková duo BAT kadetky
3. MÍSTO - Zuzka Hájková sólo BAT kadetky
3. MÍSTO - Kiki Beranová sólo BAT kadetky
4. MÍSTO - Naty Mutinová + Kiki Beranová duo BAT kadetky
4. MÍSTO - Aďa Tabášková sólo BAT junior
4. MÍSTO - Nelča Kacálková sólo BAT senior
4. MÍSTO - Sedmice BAT kadetky II. (Nelča, Nelča, Vendy, Anetky, Verča, Alžbětka, Sára)
5. MÍSTO - Kája Ovesná sólo 2BAT junior
5. MÍSTO - Lucka Gulová sólo BAT senior
6. MÍSTO - Klárka Malchárková sólo POM kadetky
6. MÍSTO - Peťka Klimešová sólo BAT junior
9. MÍSTO - Baja Ničmanová


Nepostupová soutěž MiKaDo Open - Karviná 25.2.2017

  • 1.Místo - Klárka Malchárková (sólo POM kadetky mladší)
  • 1.Místo - Eliška Rosová (sólo BAT kadetky r.2007 mladší)
  • 1.Místo - Evča Oberherrová (sólo BAT kadetky r.2007 starší)
  • 1.Místo - Kiki Klepáčová (sólo 2BAT kadetky)
  • 1.Místo - Kiki Klepáčová + Evča Oberherrová (duo kadetky)
  • 1.Místo - Miniformace Juniorky (Aďa,Baja,Zuzi,Terka,Peťa,Kája,Agi)
  • 2.Místo - Adélka Ničmanová (sólo BAT littlekadetky)
  • 2.Místo - Darinka Urbaniecová (sólo BAT kadetky r.2008 mladší)
  • 2.Místo - Kiki Beranová (sólo BAT kadetky r.2008 starší)
  • 2.Místo - Miniformace Kadetky (Niki,Kiki,Evča,Terka,Dari,Eli,Verča)
  • 3.Místo - Niki Tabášková (sólo BAT kadetky r.2008 starší)
  • 3.Místo - Verča Kyšková (sólo BAT kadetky r.2007 starší)
  • 3.Místo - Aďa Tabášková (sólo BAT juniorky r.2005 starší)
  • 3.Místo - Adélka Ničmanová + Dominička Frischerová (duo little)
  • 4.Místo - Agi Frainová (sólo POM juniorky)
  • 4.Místo - Zuzka Hájková (sólo BAT kadetky r.2007 mladší)
  • 4.Místo - Kača Konetzná (sólo 2BAT seniorky)
  • 4.Místo - Nelča Kacálková (sólo BAT seniorky mladší)
  • 5.Místo - Kája Ovesná (sólo 2BAT juniorky)
  • 6.Místo - Kača Konetzná (sólo BAT seniorky starší)

Nepostupová soutěž Hradecká hůl.ka - Hradec nad Moravicí 19.2.2017

  • Adélka Ničmanová + Dominička Frische.rová duo BAT littlekadet - 1.MÍSTO
  • Evča Oberherrová sólo BAT kadetky "A" - 1.MÍSTO
  • Kiki Klepáčová + Evča Oberherrová duo BAT kadetky "A" - 1.MÍSTO
  • Kiki Klepáčová sólo 2BAT kadetky - 1.MÍSTO
  • Peťa Přívarová sólo 2BAT seniorky - 1.MÍSTO
  • Sedmice seniorky miniformace senior "B" - 1.MÍSTO (Peťa, Vendy, Nelča, Naty, Verča, Kača, Lucka)
  • Eliška Rosová sólo BAT kadetky starší "B" - 2.MÍSTO
  • Sestava littlekadetky - 2.MÍSTO
  • Sedmice kadetky I. miniformace kadetky "B" - 2.MÍSTO (Kiki, Terezka, Evička, Darča, Niki, Verča, Eliška)
  • Peťa Přívarová + Naty Lysáková duo 2BAT seniorky - 2.MÍSTO
  • Kača Konetzná sólo BAT senior "B" - 2.MÍSTO
  • Sedmice littlekadetky - 3.MÍSTO (Adélka, Sophinka, Dominička, Viki, Nelinka, Anetka)
  • Kiki Beranová sólo BAT kadetky mladší "B" - 3.MÍSTO
  • Agi Frainová sólo POM juniorky "B" - 3.MÍSTO
  • Nelča Kacálková sólo BAT seniorky "B" - 3.MÍSTO
  • Adélka Ničmanová sólo BAT littlekadet - 4.MÍSTO
  • Niki Tabášková sólo BAT kadetky mladší "B" - 4.MÍSTO
  • Sophinka Heráková sólo BAT littlekadet - 5.MÍSTO
  • Kiki Klepáčová sólo BAT kadetky "A" - 5.MÍSTO
  • Lucka Gulová sólo BAT seniorky "B" - 5.MÍSTO
  • Verča Macháčová + Terka Matějová duo BAT seniorky "B" - 5.MÍSTO
  • Darinka Urbaniecová sólo BAT kadetky mladší "B" - 6.MÍSTO
  • Verča Kyšková sólo BAT kadetky starší "B" - 6.MÍSTO
  • Sedmice Kadetky II. miniformace kadetky "B" - 6.MÍSTO (Verča, Anetka, Nelča, Vendy, Nelča, Alžbětka, Sára)
  • Klárka Malchárková sólo POM kadetky "B" - 7.MÍSTO
  • Lucinka Foretníková + Kája Pšeníčková duo BAT kadetky "B" - 7.MÍSTO
  • Aďa Tabášková sólo BAT juniorky "B" - 7.MÍSTO
  • Zuzka Hájková sólo BAT kadetky starší "B" - 9.MÍSTO
  • Šarlotka Bogdalíková sólo BAT kadetky mladší "B" - 11.MÍSTO
  • Baja Ničmanová sólo BAT juniorky "B" - 12.MÍSTO
  • Natálka Mutinová + Kiki Beranová duo BAT kadetky "B" - 13.MÍSTO

Nepostupová soutěž Zlatá Hlučínská Hvězda - Hlučín (Šance talentům) 11.2.2017

  • Kiki Klepáčová sólo 2BAT kadetky - 1. místo
  • Kiki Klepáčová + Evička Oberherrová duo kadetky BAT "A" - 1. místo
  • Adélka Ničmanová + Dominička Frischerová duo děti BAT - 1. místo
  • Eliška Rosová kadetky střední "B" BAT - 2. místo
  • Adélka Ničmanová sólo děti mladší "B" BAT - 3. místo
  • Evička Oberherrová kadetky sólo BAT "A" - 3. místo
  • Niki Tabášková sólo kadetky mladší BAT "B" - 3. místo
  • Aďa Tabášková sólo juniorky mladší BAT "B" - 3 místo
  • Darinka Urbaniecová sólo kadetky mladší BAT "B" - 4. místo
  • Verča Kyšková sólo kadetky střední "B" BAT - 4. místo
  • Kiki Klepáčová sólo BAT kadetky "A" - 4. místo
  • Peťa Přívarová sólo 2BAT seniorky - 4. místo
  • Peťa Přívarová + Naty Lysáková duo 2BAT seniorky - 4. místo
  • Terka Matějová + Verča Macháčová duo seniorky BAT "B" - 4. místo
  • Miniformace kadetky BAT "B" - 4-5. místo
  • Kája Ovesná sólo 2BAT juniorky - 5. místo
  • Kája Pšeníčková + Lucinka Foretníková duo BAT kadetky "B" - 5. místo
  • Miniformace juniorky BAT "B" - 6. místo
  • Kiki Beranová sólo BAT kadetky mladší "B" - 6. místo
  • Peťka Klimešová sólo juniorky střední "B" BAT- 6. místo
  • Agi Frainová sólo POM juniorky - 7. místo
  • Kačka Konetzná seniorky sólo BAT "B" - 7. místo
  • Baja Ničmanová juniorky mladší "B" BAT - 8. místo
  • Klárka Malchárková sólo POM kadetky - 10. místo
  • Nelča Kacálková sólo BAT seniorky "B" - 10. místo
  • Lucka Gulová sólo BAT seniorky "B" - 12. místo

 Nepostupová soutěž - Dolnobenešovské medaile - Dolní Benešov 10.12. 2016

  • Niki Tabášková sólo BAT - 1.místo
  • Darinka Urbaniecová sólo BAT - 1.místo
  • Eliška Rosová sólo BAT - 1.místo
  • Kristýnka Klepáčová sólo 2BAT - 1.místo
  • Adélka Ničmanová sólo BAT - 2.místo
  • Sophinka Heráková sólo BAT - 2.místo
  • Peťka Přívarová sólo 2BAT - 2.místo
  • Lucka Gulová sólo BAT - 2.místo
  • Kája Ovesná sólo BAT - 3.místo

Nepostupová soutěž - Zlatá hůlka - Opava 27.11. 2016

  • Míša + Kača - 1.místo (senior BAT)
  • Peťa Přívarová - 1.místo (senior 2BAT)
  • Kača Konetzná - 1.místo (senior BAT)
  • Adélka Ničmanová - 2.místo (děti BAT)
  • Míša Steculová - 2.místo (senior BAT)
  • Darinka Urbaniecová - 2.místo (kadetky BAT)
  • Kiki Klepáčová - 2.místo (kadetky 2BAT)
  • Sophinka Heráková - 4.místo (děti BAT)
  • Lucka Gulová - 4.místo (senior BAT)
  • Peťa Klimešová - 6.místo (junior BAT)World Championship Majorettes Sport (Mistrovství Světa) Praha - 23. - 26. 8. 2017
    • Mistryně Světa - Kristýna Klepáčová sólo 2BAT kadetky
    • Mistryně Světa - Kristýna Klepáčová a Eva Oberherrová duo BAT kadetky
    • 4.místo - miniformace 2BAT seniorky
    • 5.místo - Eva Oberherrová sólo BAT kadet
    • 5.místo - Kateřina Konetzná sólo 2BAT kadet
    • 9.místo - Kristýna Klepáčová sólo BAT kadet

    European Championship (Mistrovství Evropy) Chorvatsko - 15-18.6.2017

    • Mistryně Evropy - Kristýnka Klepáčová sólo 2BAT kadetky
    • Mistryně Evropy - Kiki Klepáčová a Evča Oberherrová duo BAT kadetky
    • II.Vícemistryně Evropy - Kiki Klepáčová sólo BAT kadetky 
    • 7. Místo - Evča Oberherrová sólo BAT kadet
    • 9.Místo - Peťa Přívarová sólo 2BAT senior
    • 9.Místo - Sedmice Kadetky BAT

    III. Silesia Grand Prix Hlučín - 4.6.2017

    • 1.Místo - Adélka a Domča littlekadetky
    • 1.Místo - Defilé Kadetky
    • 1.Místo - Peťka Přívarová 2BAT senior
    • 1.Místo - 2BAT Mini Seniorky + POSTUP NA WCH
    • 2.Místo - Defilé Juniorky
    • 2.Místo - Sestava Kadetky
    • 2.Místo - Kadetky Miniformace
    • 3.Místo - Sestava Juniorky
    • 3.Místo - Kája a Lucka kadetky
    • 3.Místo - Eliška Rosová kadetky
    • 4.Místo - Niki Tabášková kadetky
    • 7.Místo - Terka a Verča seniorky
    • 7.Místo - Agi Frainová pom juniorky
    • 8.Místo - Kiki Beranová kadetky
    • 10.Místo - Zuzka Hájková kadetky
    • 10.Místo - Nelča Kacálková seniorky
    • 11.Místo - Verča Kyšková kadetky
    • 12.Místo - Aďa Tabášková juniorky
    • 15.Místo - Šarlot Bogdalíková kadetky

    Finále MČR "A" Karviná - 27-28.5.2017

    • Mistryně ČR - Adélka Ničmanová sólo littlekadet
    • Mistryně ČR - Adélka Ničmanová + Dominička Frischerová duo/trio littlekadet
    • Mistryně ČR - Kristýnka Klepáčová sólo 2BAT kadet + POSTUP NA WCH
    • Mistryně ČR - Kristýnka Klepáčová + Evička Oberherrová duo kadet + POSTUP NA WCH
    • II. Vícemistryně ČR - Kristýnka Klepáčová sólo kadet + POSTUP NA WH
    • I. Vícemistryně ČR - Littlekadetky sestava (Alvin a Chipmunkové)
    • 4. Místo - Sedmice littlekadetky (Adélka, Dominička, Sophinka, Nelinka, Viki, Anetka)
    • 5. Místo - Kadetky Defilé + POSTUP NA MS
    • 6. Místo - Peťka Přívarová + Natka Lysáková duo 2BAT senior + POSTUP NA WCH 
    • 8. Místo - Peťka Přívarová sólo 2BAT senior + POSTUP NA WCH
    • 9. Místo - Evička Oberherrová sólo kadet + POSTUP NA WCH
    • 9. Místo - Juniorky Defilé + postup na ECH
    • 10. Místo - Kačka Konetzná sólo 2BAT senior + POSTUP NA WCH
    • 11. Místo - Sedmice kadetky + postup na ECH
    • 12. Místo - Juniorky Sestava (3 Mušketýři) + postup na ECH
    • 14. Místo - Sedmice Seniorky 
    • 17. Místo - Kadetky Sestava (Elvis Presley)
    • 18. Místo - Eliška Rosová sólo kadet
    • 33. Místo - Kačka Konetzná sólo senior

    Finále MČR "B" Opava - 30.4. a 1.5.2017

    • 2. Místo - Sestava Kadetky + postup do "A" 
    • 3. Místo - Sestava Juniorky + postup do "A" 
    • 6. Místo - Sedmice Kadetky + postup do "A"
    • 6. Místo - Sedmice Seniorky + postup do "A"
    • 7. Místo - Eliška Rosová kadetky + postup do "A"
    • 9. Místo - Klárka Malchárková POM kadetky + postup do "A"
    • 10. Místo - Kača Konetzná seniorky + postup do "A"
    • 10. Místo - Sedmice Juniorky 
    • 11. Místo - Kája Pšeníčková a Lucinka Foretníková kadetky
    • 11. Místo - Terka Matějová a Verča Macháčová seniorky
    • 12. Místo - Agi Frainová POM juniorky + postup do "A"
    • 12. Místo - Niki Tabášková kadetky
    • 18. Místo - Aďa Tabášková juniorky
    • 19. Místo - Nelča Kacálková seniorky
    • 22. Místo - Zuzka Hájková kadetky
    • 23. Místo - Kiki Beranová kadetky
    • 28. Místo - O toto místo se nám dělily naše dvě sólistky a to Verča Kyšková a Darinka Urbaniecová kadetky
    • 28. Místo - Peťka Klimešová juniorky
    • 37. Místo - Šarlot Bogdalíková kadetky

    Nepostupová soutěž Karvinský pohár - 22.4.2017

    • 1. Místo - Sestava Kadetky
    • 1. Místo - Sestava Juniorky
    • 1. Místo - Sedmice Kadetky
    • 1. Místo - Sedmice Seniorky
    • 1. Místo - Kiki Klepáčová kadetky 2BAT
    • 1. Místo - Evča Oberherrová kadetky A
    • 1. Místo - Aďa + Domča littlekadetky
    • 1. Místo - Kiki + Evča kadetky A
    • 2. Místo - Sedmice Littlekadetky
    • 2. Místo - Defilé Kadetky
    • 2. Místo - Defilé Juniorky
    • 2. Místo - Adélka Ničmanová littlekadet
    • 2. Místo - Kiki Klepáčová kadetky A
    • 2. Místo - Niki Tabášková kadetky B
    • 2. Místo - Peťa Přívarová senior 2BAT
    • 2. Místo - Peťa + Naty senior 2BAT 
    • 3. Místo - Sestava Littlekadetky
    • 3-4. Místo - Verča Kyšková kadetky
    • 4. Místo - Kača Konetzná 2BAT
    • 4. Místo - Sedmice Juniorky
    • 4. Místo - Lucinka + Kája kadetky duo
    • 4. Místo - Terka + Verča seniorky duo
    • 5. Místo - Aďa Tabášková juniorky
    • 6. Místo - Natálka + Kristýnka kadetky duo
    • 7. Místo - Nelča Kacálková seniorky
    • 8. Místo - Agi Frainová pom solo juniorky
    • 9. Místo - Sedmice Kadetky
    • 9. Místo - Lucka Gulová seniorky
    • 10. Místo - Peťka Klimešová juniorky

    Kvalifikace MČR "B" a  "A" Hradec - 1.4.2017

    Výkonnostní třída "A":

    • 1. Místo - Kiki Klepáčová sólo 2BAT kadet
    • 1. Místo - Kača Konetzná sólo 2BAT
    • 1. Místo - Peťa Přívarová, Naty Lysáková duo 2BAT
    • 2. Místo - Evička Oberherrová sólo BAT kadetky

    Výkonnostní třída "B":

    • 1. Místo - littlekadetky sestava 
    • 1. Místo - kadetky sestava
    • 1. Místo - littlekadetky sedmice
    • 1. Místo - seniorky sedmice
    • 1. Místo - Sophinka Heráková sólo littlekadet
    • 1. Místo - Adélka Ničmanová a Dominička Frischerová littlekadet BAT duo
    • 2. Místo - juniorky sestava
    • 2. Místo - Klárka Malchárková sólo POM
    • 3. Místo - juniorky sedmice 
    • 3. Místo - Agi Frainová sólo POM junior
    • 3. Místo - Kája Pšeníčková, Lucinka Foretníková duo BAT kadetky
    • 5. Místo - Niki Tabášková sólo BAT kadetky
    • 6. Místo - Aďa Tabášková sólo BAT junior
    • 6. Místo - Lucka Gulová sólo BAT senior
    • 7. Místo - Kiki Beranová sólo BAT kadetky

    Kvalifikace MČR "B" a "A" Bystřice - 26.3.2017

    Výkonnostní třída "A":

    • 1. Místo - Kiki Klepáčová sólo BAT kadet
    • 1. Místo - Peťa Přívarová sólo 2BAT senior
    • 1. Místo - Kiki Klepáčová, Evička Oberherrová duo BAT kadet
    • 2. Místo - Defilé Kadet
    • 4. Místo - Defilé Junior

    Výkonnostní třída "B":

    • 2. Místo - Adélka Ničmanová sólo BAT littlekadet
    • 2. Místo - Eliška Rosová sólo BAT kadet
    • 2. Místo - Miniformace Kadet (Kiki, Evča, Eliška, Niki, Terka, Darinka, Verča)
    • 3. Místo - Terka Matějová, Verča Macháčová duo BAT senior 
    • 5. Místo - Darinka Urbaniecová sólo BAT kadet
    • 5. Místo - Nelča Kacálková sólo BAT senior
    • 6. Místo - Zuzka Hájková sólo BAT kadet
    • 7. Místo - Verča Kyšková sólo BAT kadet
    • 8. Místo - Peťka Klimešová sólo BAT junior
    • 14. Místo - Šarlotka Bogdalíková sólo BAT kadet

    Nepostupová soutěž Tornádo ´Ostrava - 25.3.2017

    • Sestava littlekadetky - 5. místo
    • Sestava kadetky - 4. místo
    • Sestava juniorky - 4. místo
    • Kadetkovské duo Lucka Foretníková + Kája Pšeníčková - 2. místo

    Nepostupová soutěž Opavská Rů.že - Opava 12.3.2017

    • Sedmice Juniorky - 2. místo
    • Sestava Littlekadetky - 3. místo
    • Sestava Kadetky - 3. místo
    • Sestava Juniorky -3. místo

    Nepostupová soutěž Excelent Cup - Dolní Benešov 11.3.2017

    1. MÍSTO - Darinka Urbaniecová sólo BAT kadetky
    1. MÍSTO - Evča Oberherrová sólo BAT kadetky "A"
    1. MÍSTO - Kiki Klepáčová sólo 2BAT kadetky
    1. MÍSTO - Kiki Klepáčová + Evička Oberherrová duo BAT kadetky "A"
    1.MÍSTO - Sedmice BAT kadetky I. (Kiki, Evička, Terezka, Niki, Darinka, Verča, Eliška)
    1. MÍSTO - Sestava BAT junior
    1. MÍSTO - Peťa Přívarová + Naty Lysáková duo 2BAT senior
    1.MÍSTO - Adélka Ničmanová
    1. MÍSTO - Sedmice BAT Littlekadetky (Aďa, Domča, Sophi, Viki, Anetka, Nelča)
    1. MÍSTO - Sestava BAT littlekadetky
    2. MÍSTO - Niki Tabášková sólo BAT kadetky
    2. MÍSTO - Adélka Ničmanová + Dominička Frishcerová duo BAT littlekadet
    2. MÍSTO - Eliška Rosová sólo BAT kadetky
    2. MÍSTO - Verča Kyšková sólo BAT kadetky
    2. MÍSTO - Sophinka Heráková sólo BAT littlekadet
    2. MÍSTO - Kiki Klepáčová sólo BAT kadetky "A"
    2. MÍSTO - Peťa Přívarová sólo 2BAT senior
    2. MÍSTO - Verča Kyšková sólo BAT kadetky
    2. MÍSTO - Eliška Rosová sólo BAT kadetky.
    2. MÍSTO - Sestava BAT kadetky
    2. MÍSTO - Sedmice BAT junior
    2. MÍSTO - Sedmice BAT senior
    2. MÍSTO - Kača Konetzná sólo BAT senior
    2. MÍSTO - Terka Matějová + Verča Machášová duo BAT senior
    3. MÍSTO - Kača Konetzná sólo 2BAT senior
    3. MÍSTO - Agi Frainová sólo POM junior
    3. MÍSTO - Kája Pšeníčková + Lucka Foretníková duo BAT kadetky
    3. MÍSTO - Zuzka Hájková sólo BAT kadetky
    3. MÍSTO - Kiki Beranová sólo BAT kadetky
    4. MÍSTO - Naty Mutinová + Kiki Beranová duo BAT kadetky
    4. MÍSTO - Aďa Tabášková sólo BAT junior
    4. MÍSTO - Nelča Kacálková sólo BAT senior
    4. MÍSTO - Sedmice BAT kadetky II. (Nelča, Nelča, Vendy, Anetky, Verča, Alžbětka, Sára)
    5. MÍSTO - Kája Ovesná sólo 2BAT junior
    5. MÍSTO - Lucka Gulová sólo BAT senior
    6. MÍSTO - Klárka Malchárková sólo POM kadetky
    6. MÍSTO - Peťka Klimešová sólo BAT junior
    9. MÍSTO - Baja Ničmanová


    Nepostupová soutěž MiKaDo Open - Karviná 25.2.2017

    • 1.Místo - Klárka Malchárková (sólo POM kadetky mladší)
    • 1.Místo - Eliška Rosová (sólo BAT kadetky r.2007 mladší)
    • 1.Místo - Evča Oberherrová (sólo BAT kadetky r.2007 starší)
    • 1.Místo - Kiki Klepáčová (sólo 2BAT kadetky)
    • 1.Místo - Kiki Klepáčová + Evča Oberherrová (duo kadetky)
    • 1.Místo - Miniformace Juniorky (Aďa,Baja,Zuzi,Terka,Peťa,Kája,Agi)
    • 2.Místo - Adélka Ničmanová (sólo BAT littlekadetky)
    • 2.Místo - Darinka Urbaniecová (sólo BAT kadetky r.2008 mladší)
    • 2.Místo - Kiki Beranová (sólo BAT kadetky r.2008 starší)
    • 2.Místo - Miniformace Kadetky (Niki,Kiki,Evča,Terka,Dari,Eli,Verča)
    • 3.Místo - Niki Tabášková (sólo BAT kadetky r.2008 starší)
    • 3.Místo - Verča Kyšková (sólo BAT kadetky r.2007 starší)
    • 3.Místo - Aďa Tabášková (sólo BAT juniorky r.2005 starší)
    • 3.Místo - Adélka Ničmanová + Dominička Frischerová (duo little)
    • 4.Místo - Agi Frainová (sólo POM juniorky)
    • 4.Místo - Zuzka Hájková (sólo BAT kadetky r.2007 mladší)
    • 4.Místo - Kača Konetzná (sólo 2BAT seniorky)
    • 4.Místo - Nelča Kacálková (sólo BAT seniorky mladší)
    • 5.Místo - Kája Ovesná (sólo 2BAT juniorky)
    • 6.Místo - Kača Konetzná (sólo BAT seniorky starší)

    Nepostupová soutěž Hradecká hůl.ka - Hradec nad Moravicí 19.2.2017

    • Adélka Ničmanová + Dominička Frische.rová duo BAT littlekadet - 1.MÍSTO
    • Evča Oberherrová sólo BAT kadetky "A" - 1.MÍSTO
    • Kiki Klepáčová + Evča Oberherrová duo BAT kadetky "A" - 1.MÍSTO
    • Kiki Klepáčová sólo 2BAT kadetky - 1.MÍSTO
    • Peťa Přívarová sólo 2BAT seniorky - 1.MÍSTO
    • Sedmice seniorky miniformace senior "B" - 1.MÍSTO (Peťa, Vendy, Nelča, Naty, Verča, Kača, Lucka)
    • Eliška Rosová sólo BAT kadetky starší "B" - 2.MÍSTO
    • Sestava littlekadetky - 2.MÍSTO
    • Sedmice kadetky I. miniformace kadetky "B" - 2.MÍSTO (Kiki, Terezka, Evička, Darča, Niki, Verča, Eliška)
    • Peťa Přívarová + Naty Lysáková duo 2BAT seniorky - 2.MÍSTO
    • Kača Konetzná sólo BAT senior "B" - 2.MÍSTO
    • Sedmice littlekadetky - 3.MÍSTO (Adélka, Sophinka, Dominička, Viki, Nelinka, Anetka)
    • Kiki Beranová sólo BAT kadetky mladší "B" - 3.MÍSTO
    • Agi Frainová sólo POM juniorky "B" - 3.MÍSTO
    • Nelča Kacálková sólo BAT seniorky "B" - 3.MÍSTO
    • Adélka Ničmanová sólo BAT littlekadet - 4.MÍSTO
    • Niki Tabášková sólo BAT kadetky mladší "B" - 4.MÍSTO
    • Sophinka Heráková sólo BAT littlekadet - 5.MÍSTO
    • Kiki Klepáčová sólo BAT kadetky "A" - 5.MÍSTO
    • Lucka Gulová sólo BAT seniorky "B" - 5.MÍSTO
    • Verča Macháčová + Terka Matějová duo BAT seniorky "B" - 5.MÍSTO
    • Darinka Urbaniecová sólo BAT kadetky mladší "B" - 6.MÍSTO
    • Verča Kyšková sólo BAT kadetky starší "B" - 6.MÍSTO
    • Sedmice Kadetky II. miniformace kadetky "B" - 6.MÍSTO (Verča, Anetka, Nelča, Vendy, Nelča, Alžbětka, Sára)
    • Klárka Malchárková sólo POM kadetky "B" - 7.MÍSTO
    • Lucinka Foretníková + Kája Pšeníčková duo BAT kadetky "B" - 7.MÍSTO
    • Aďa Tabášková sólo BAT juniorky "B" - 7.MÍSTO
    • Zuzka Hájková sólo BAT kadetky starší "B" - 9.MÍSTO
    • Šarlotka Bogdalíková sólo BAT kadetky mladší "B" - 11.MÍSTO
    • Baja Ničmanová sólo BAT juniorky "B" - 12.MÍSTO
    • Natálka Mutinová + Kiki Beranová duo BAT kadetky "B" - 13.MÍSTO

    Nepostupová soutěž Zlatá Hlučínská Hvězda - Hlučín (Šance talentům) 11.2.2017

    • Kiki Klepáčová sólo 2BAT kadetky - 1. místo
    • Kiki Klepáčová + Evička Oberherrová duo kadetky BAT "A" - 1. místo
    • Adélka Ničmanová + Dominička Frischerová duo děti BAT - 1. místo
    • Eliška Rosová kadetky střední "B" BAT - 2. místo
    • Adélka Ničmanová sólo děti mladší "B" BAT - 3. místo
    • Evička Oberherrová kadetky sólo BAT "A" - 3. místo
    • Niki Tabášková sólo kadetky mladší BAT "B" - 3. místo
    • Aďa Tabášková sólo juniorky mladší BAT "B" - 3 místo
    • Darinka Urbaniecová sólo kadetky mladší BAT "B" - 4. místo
    • Verča Kyšková sólo kadetky střední "B" BAT - 4. místo
    • Kiki Klepáčová sólo BAT kadetky "A" - 4. místo
    • Peťa Přívarová sólo 2BAT seniorky - 4. místo
    • Peťa Přívarová + Naty Lysáková duo 2BAT seniorky - 4. místo
    • Terka Matějová + Verča Macháčová duo seniorky BAT "B" - 4. místo
    • Miniformace kadetky BAT "B" - 4-5. místo
    • Kája Ovesná sólo 2BAT juniorky - 5. místo
    • Kája Pšeníčková + Lucinka Foretníková duo BAT kadetky "B" - 5. místo
    • Miniformace juniorky BAT "B" - 6. místo
    • Kiki Beranová sólo BAT kadetky mladší "B" - 6. místo
    • Peťka Klimešová sólo juniorky střední "B" BAT- 6. místo
    • Agi Frainová sólo POM juniorky - 7. místo
    • Kačka Konetzná seniorky sólo BAT "B" - 7. místo
    • Baja Ničmanová juniorky mladší "B" BAT - 8. místo
    • Klárka Malchárková sólo POM kadetky - 10. místo
    • Nelča Kacálková sólo BAT seniorky "B" - 10. místo
    • Lucka Gulová sólo BAT seniorky "B" - 12. místo

     Nepostupová soutěž - Dolnobenešovské medaile - Dolní Benešov 10.12. 2016

    • Niki Tabášková sólo BAT - 1.místo
    • Darinka Urbaniecová sólo BAT - 1.místo
    • Eliška Rosová sólo BAT - 1.místo
    • Kristýnka Klepáčová sólo 2BAT - 1.místo
    • Adélka Ničmanová sólo BAT - 2.místo
    • Sophinka Heráková sólo BAT - 2.místo
    • Peťka Přívarová sólo 2BAT - 2.místo
    • Lucka Gulová sólo BAT - 2.místo
    • Kája Ovesná sólo BAT - 3.místo

    Nepostupová soutěž - Zlatá hůlka - Opava 27.11. 2016

    • Míša + Kača - 1.místo (senior BAT)
    • Peťa Přívarová - 1.místo (senior 2BAT)
    • Kača Konetzná - 1.místo (senior BAT)
    • Adélka Ničmanová - 2.místo (děti BAT)
    • Míša Steculová - 2.místo (senior BAT)
    • Darinka Urbaniecová - 2.místo (kadetky BAT)
    • Kiki Klepáčová - 2.místo (kadetky 2BAT)
    • Sophinka Heráková - 4.místo (děti BAT)
    • Lucka Gulová - 4.místo (senior BAT)
    • Peťa Klimešová - 6.místo (junior BAT)
0
Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .