Sezóna 17/18


KVALIFIKACE HOŘICE "A", "B"

1.Místo - sestava kadetky
1.Místo - defilé kadetky "A"
1.Místo - miniformace kadetky
1.Místo - miniformace juniorky
1.Místo - miniformace seniorky
1.Místo - Eliška Rosová kadetky sólo
1.Místo - Kiki Klepáčová 2BAT junior sólo "A"
1.Místo - Kiki Klepáčová a Evča Oberherrová duo BAT juniorky "A"
1.Místo - Aďa Tabášková, Zuzka Borovcová, Baja Ničmanová trio juniorky BAT
1.Místo - Eva Oberherrová 2BAT kadetky solo "A"
1.Místo - Niki Tabášková a Darinka Urbaniecová kadetky duo
1.Místo - Vendy Stolariková BAT junior sólo 
1.Místo - miniformace seniorky MIX "A"
2.Místo - sestava juniorky
2.Místo - defilé juniorky "A"
2.Místo - Kiki Beranová kadetky sólo
2.Místo - Evča Oberherrová kadetky BAT sólo "A"
2.Místo - Emmča Bartošová kadetky 2BAT sólo "A"
2.Místo - Peťa Přívarová 2BAT senior sólo "A"
2.Místo - Naty Bartková POM senior sólo
2.Místo - Zuzka Hájková POM kadetky sólo
2.Místo - Adélka Ničmanová a Dominička Frischerová kadetky duo BAT
2.Místo - Naty Kučerová a Helča Henžlíková BAT senior duo
3.Místo - Niki Tabášková kadetky BAT sólo
3.Místo - Kiki Klepáčová juniorky BAT sólo ""A
3.Místo - Peťa Přívarová BAT seniorky sólo
3.Místo - Vendy Stolariková 2BAT juniorky sólo "A"
3.Místo - Naty Bartková a Evča Bodláková duo seniorky BAT
4.Místo - Naty Bartková BAT senior sólo
5.Místo - Emča Wostrá junior POM solo 
6.Místo - Adélka Ničmanová BAT kadetky sólo
6.Místo - Lucka Gulová BAT senior sólo
9.Místo - Vendy Darnady BAT kadetky sólo

Excelent Cup Dolní Benešov

Zlatá Hlučínská Hvězda

Hradecká Hůlka

MiKaDo Open

1. Místo - Klepáčová Kiki 2BAT
1. Místo - Beranová Kiki
1. Místo - Kadetky Miniformace
1. Místo - Bartková Naty POM
1. Místo - Ničmanová, Frischerová
1. Místo - Oberherrová Evi 2BAT
2. Místo - Juniorky Miniformace
2. Místo - Klepáčová Kiki
2. Místo - Oberherrová Evi
2. Místo - Urbaniecová Darinka 
2. Místo - Bartková Naty
2. Místo - Klepáčová, Oberherrová
3. Místo - Bartošová Emmi 2BAT
3. Místo - Stolariková Vendy
3. Místo - Stolariková Vendy 2BAT
3. Místo - Kyšková, Rosová
3. Místo - Mičaníková Naty POM
4. Místo - Ničmanová Aďa
4. Místo - Hájková Zuzka POM
4. Místo - Rosová Eli
4. Místo - Bogdalíková Šarlot
5. Místo - Ničmanová, Tabášková, Borovcová
5. Místo - Bodláková, Bartková
6. Místo - Kyšková Verča
9. Místo - Krayzelová Terka

Opavská hůlka

Dolnobenešovská medaile 

0
Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .