Naše družstva

Školička (3-5 let) - Školička je přípravný ročník, který se účastní vystoupení pro školky, veřejnost ... Učí se základy mažoretkového sportu, které děti potřebují, aby mohla přestoupit do soutěžního družštva Littlekadetky. 

Trenérka: Denisa Gelnarová


Littlekadetky (4-7 let) - Littlekadetky jsou soutěžním družstvem. 

Účastní se nepostupových soutěží, ale i soutěží s postupem na MČR. Tréninky mají děvčata 2x týdně. Podle potřeby jsou také víkendové soustředění. 

Trenéři: Denisa Gelnarová, Lucie Gulová


Kadetky A (8-11 let) - Kadetky jsou soutěžní družstvo. 

Účastní se nepostupových soutěží, ale i soutěží s postupem na MČR i mezinárodní soutěže. Je určeno pro děvčata, která se již v tomto sportu pohybují delší dobu, ale také nováčci. Tréninky mají děvčata 2x týdně. Podle potřeby jsou také víkendové soustředění. 

Trenéři: Denisa Gelnarová, Natálie Kučerová


Kadetky B (8 - 11 let) -  Kadetky II. jsou soutěžní družstvo. 

Účastní se hlavně nepostupových soutěží. Je určeno pro začínající děvčata, které s tímto sportem začaly. Tréninky mají 2x týdně. Podle potřeby jsou také víkendové soustředění. 

Trenéři: Vendula Schmiedová, Marie Berková


Juniorky (12-14 let) - Juniorky jsou soutěžní družstvo. 

Účastní se nepostupových soutěží, ale hlavně na postupové soutěže s postupem na MČR, ME, MS. Celek je hlavně pro děvčata, která se v mažoretkovém sportu pohybují delší dobu. Tréninky této skupiny jsou 2x týdně. Podle potřeby jsou také víkendové soustředění. 

Trenéři: Petra Přívarová, Nikola Syslová

Seniorky (15 a více let) - Seniorky jsou soutěžní družstvo.

Seniorky se nám rozrůstají a letos v této kategorii čekáme víc disciplín. Účastní se nepostupových soutěží, ale hlavně postupových soutěží s postupem na MČR, ME, MS.

Trenéři: ´Denisa Gelnarová, Petra Přívarová

 

0
Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .